Yapımı Kolay Çocuk Panço Örgü Modelleri

tarafından
38
Yapımı Kolay Çocuk Panço Örgü Modelleri

Yapımı Kolay Çocuk Panço Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar, eskiden örülen el emeği göz nuru birbirinden güzel modellerin yerini ne yazıkki tekstil ürünleri almış durumda. Bunun en fazla zararı ise kimyasal içerikler içermesi, bu kimyasal maddelerden de hiç şüphesiz en fazla çocuklarımız etkilenmekte. Bizde bunun farkında olduğumuz için siz değerli takipçilerimize çocuklarımıza örebileceğiniz birbirinden farklı bir çok modeli paylaşmaya gayret gösteriyoruz.

Bu günki modelimizde Yapımı Kolay Çocuk Panço Örgü Modellerini paylaşıyoruz. Hanımlar çalışmak zorunda kaldığı için evde oturupta kimse artık bu modelleri örmez oldu. Fakat çevremiz de azda olsa duyarlı anneler örmeye devam etmekle birlikte organik ip ürünleriyle örülen kıyafetlerin sağlığımız açısından yararını saymaya gerek yoktur sanırım.

Çocuk örgü modelleri arasında en çok bayanlar tarafından rağbet gösterilen örgü yelek modelleridir. Küçük yaştaki çocuklar için oldukça kullanışlı olan bu modeller oldukça da sıcak tutmaktadır. Yeleklerden sonra en çok örülenler arasında da panço’lar gelmektedir. Birbirinden farklı örnek ve model bulunmakta, bu soğuk günlerde bu modellerden çocuklarınıza yapabilirsiniz. Kış aylarında dışarı çıkarken çocuklarımızı bir çok hastalıktan korumak yada ev içerisinde serin olduğu vakit üşümesin diye kullanabilirsiniz.

Aşağıda sizler için bir çok çocuk pança örgü modellerini paylaşıyoruz. Beğendiğiniz modelle alakalı nasıl yapıldığına dair yorum kısmına yazmanız yeterli olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Gelin Damat Oyuncağı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.