Tığ ile Örgü Askılık Yapımı – Örgü Elbise Askılığı Nasıl Yapılır ?

tarafından
13
Tığ ile Örgü Askılık Yapımı – Örgü Elbise Askılığı Nasıl Yapılır ?

Tığ ile Örgü Askılık Yapımı – Tığ İle Elbise Askılığı Nasıl Yapılır ?

Merhaba Hanımlar, daha önce sitemizde hiç bahsetmediğimiz bir konuyu anlatacağız. Örgü askılık ve bu tarz konuyu ilk defa sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler için ilginç bir model olsun diye araştırdık ve gerçekten sıradışı bir model olduğunu düşündüğümüz Örgü Askılık Modelini sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Örgü askılık yapımı
Öncelikle evimizde bulunan askıları değerlendireceğiz ve sadece askının üzerine kılıf olarak öreceğiz. Daha önce ikea veya texen tarzı firmalara giden takipçilerimiz görmüşlerdir, kadife yada süslü ve pahalı askılıklar vardır işte bu modelimizi yaparak ucuza bu modellerden yapmış olacağız.

 

Tığ işi olarak yapacağımız modelimize örgü çiçek motifi ekleyeceğiz. Hanımların en çok sevdiğim özelliği yapmış oldukları örgüleri süslemeleridir. Modelimizi incelediğiniz de gerçektende çok şirin olduğunu göreceksiniz.

Örgü benim hayatım diyen takipçilerimiz farklı ve özgün fikir arayanlar bu Örgü Askılık Yapımı ile farklılık oluşturmuş olacaklar. Modelimizin yapımı kolay olduğunu düşünüyoruz, bununla birlikte aklınıza takılacak sorular için video oluşturulmuş. Aşağıdaki videodan aklınıza takılacak soruların püf noktalarını öğrenebileceksiniz.

Tığ ile askılık kılıfı yapımı video anlatımı

Bir önceki yazımız olan Örgü Anahtarlık Modelleri - 40 Adet Örgü Anahtarlık Tarifi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.