Siparişi en çok alan fiyonklu iğne oyası modeli – Video Anlatım

tarafından
58
Siparişi en çok alan fiyonklu iğne oyası modeli – Video Anlatım

Merhaba arkadaşlar,

Kimisi ailesi, kimisi sevdikleri için bu Güzel İğne Oyası Modeli ni yapıyor, kimiside satıp ailesine katkıda bulunmak istiyor.

Bizde sizlere En Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli Yapılışı nı anlatan video’yu aşağıda yayınlıyoruz.

Sizlerde bu güzel iğne oyası modelini bitirip güzel günlerde kullanabilir veya sevdiklerinize hediye edebilir yada satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Şimdi geçelim Siparişi en çok alan fiyonklu iğne oyası modeli anlatımına

YAPIM AŞAMASI

fiyonklu iğne oyası yapılışı

İlk olarak arasına 9 adet zürafa bırakıyoruz. Siz dilediğiniz aralıkta modelinizi yapabilirsiniz. Bir zürafayı atlayıp ikinci zürafaya yuva oluşutuyoruz ve tekrar yuvanın içine batıyoruz, ipimizi iki kat haline getiriyoruz. Daha sonra bir tane pırpır yapıyoruz. Pırpırımızı yaptıktan sonra, tekrar içine batıyoruz, pırpırın tepesine bir tane düğüm atıyoruz ve tekrar aynı pırpırın içine batıp 1 adet pırpır yapıyoruz.

Aşağı iniyoruz ve tekrar yukarı çıkıyoruz ve tekrar pırpır yapıyoruz. Pırpırı sinek kanadından 5 tane olacak şekilde yapramığızı tamamlıyacağız, yani yanındaki pırpırlar 5 adet oluncaya dek devam edeceğiz, tabiki bu sayı size kalmış, dilerseniz 4 tane’den, dilerseniz 5 tane’den yaprağınızı tamamlayabilirsiniz ve fiyonkumuzu eklemek için bir tane tekli sinek kanadı yapıyoruz. Tekrar pırpırımızın içine batıyoruz ve tepesine bir tane düğüm atıyoruz, aşağıya iniyoruz ve tekrardan arasına 9 tane zürafa yaparaktan işlemimize devam ediyoruz.

Fiyonkumuzu yapmak için çengelli iğneden yararlanacağız,  bunun için çengelli iğnenin başını kesiyoruz ve çengelli iğneye 12 tane sarıyoruz. Daha sonra tam ortadan olmayacak şekilde yani ortaya yakın sol tarafa düğüm atıyoruz ve fazla ipimizi kesiyoruz. Yapmış olduğumuz sinek kanadının üzerine koyuyoruz modelimizi ve hem ekleyip hemde 4 tane pırpır yapacağız. Dört tane pırpımızı tamamladıktan sonra çengelli iğnemizi çıkarıyoruz ve bir kere üzerine bastırıyoruz.

Daha sonra en başta yaptığımız pırpıra bakarak ipimizi uzatıyoruz ve hemen diğer önündeki pırpırımıza batarak zürafa yapıyoruz. Tekrar en baştaki zürafaya batarak ipimizi uzatıyoruz ve yine zürafa yapıyoruz. Son zürafanında içine batıp düğüm atıyoruz. Toplamda 3 tane zürafa yapmış olacağız. Bunlar tamamlandıktan sonra kesebilirsiniz veya yakabilirsiniz tamamen size kalmış.

Devamı için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz

En Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli Yapılışı Videosu

 

Diğer bir yazımız olan 2018 iğne oyası modelleri ni aşağıda linkten ziyaret edebilirsiniz

 

Bir önceki yazımız olan 2018 iğne oyası modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.