Ribbon (Penye) ipten çanta modeli yapımı

tarafından
102
Ribbon (Penye) ipten çanta modeli yapımı

Merhaba hanımlar, 2019 yılı yeni ve birbirinden canlı ve şık modelleri öğrenmek için hazır mısınız? Ribbon ipten yapılan ve şık modelle karşınızdayız.

Bir kaç senenin trendi olarak yükselen yepyeni ip kullanılarak örülen çanta modellerini modayı takip eden hanımlar bilirler, eğer daha önce görmediyseniz, bu modellerle hem yeni mode çantanız olacak hemde çantanızı gören herkes gözünü çantanızdan alamayıp nerden aldığınız soracak.

Öncelik olarak çantamıza başlamadan önce ribbon ip kullanacağınızı hatırlatmak isteriz. Çanta yapımında altı numara tığ kullanabilirsiniz ve beş zincir çekerek başlıyoruz. ilk olarak dikdörtgen taban oluşturuyoruz.

Modelimizde dilerseniz aksesuar olarak farklı farklı isteğinize bağlı olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Aksesuarları çevrenizde bulunan aksesuar satan yerlerden yada çanta malzemeleri bulunan yerlerden alabilirsiniz.

Zevkinize göre bir çok renkte yapabileceğiniz bu modelle ihtiyacınıza göre süsleyebilirsiniz. Dilediğiniz boyda küçük,orta yada büyük olarak ribbon ipten penye çanta modelini örebilirsiniz.

Youtube videosunu hazırlayan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan Sökmeli Zincir Örgü Modeli Yapımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.