Örgü Anahtarlık Modelleri – 40 Adet Örgü Anahtarlık Tarifi

tarafından
232
Örgü Anahtarlık Modelleri – 40 Adet Örgü Anahtarlık Tarifi

Örgü Anahtarlık Modelleri – 40 Adet Örgü Anahtarlık Tarifi

Merhaba hanımlar bugün siz yetenekli hanımlar için örgü anahtarlık modelleri nasıl yapılır anlatacağım. Örgü anahtarlık yapımı öğrenmek isteyen bayanlar için aşağıda izleyeceğiniz video içerisinde tam 8 adet farklı anlatım mevcut ve bu sayede örgü anahtarlık  modellerinin yapılışını öğrenmiş olacaksınız.

Sayfamızın sonuna geldiğiniz de toplamda tam tamına 40 adet örgü anahtarlık modeli sizlerin beğenisine sunulmuş olacak. Böylecelikle video anlatımı izleyerek sizler de örgü anahtarlık nasıl yapılır bu konuda fikir edinmiş olacaksınız.

 

Örgü anahtarlık modelleri gerçekten hem çok şirin hemde çok tatlı görünüyorlar, özellikle genç kızlar için örülebilecek bu modeller ile farklı tarzlarda örgüler örebilirsiniz. Hem ucuz hemde kız çocuklarınızı sevindirebilirsiniz hatta kendiniz için bile yapabilirsiniz 🙂

Amigurumi Örgü Anahtarlık Modeli ve Yapılışı

Açıkçası bu modeller içiresinde en dikkat çekici olduğunu düşündüğüm mini amigurumi anahtarlık modelleri diyebilirim. Ancak diğer modellere göre biraz daha zorlayıcı olabilir. Bu model sayesinde aklınızdaki hayvan figürlerini canlandırmış olacaksınız, ayıcık,kedicik,ahtopot gibi modeller ile içini doldurarak örnek çıkarabilirsiniz.

 

Baykuş motifli örgü anahtarlık modelleri

Örgü Anahtarlık Modelleriyle hem ucuza hemde konumuzdaki yapabileceğiniz farklı modeller ile dilediğinizi seçebilirsiniz.

Amigurumi Kalem Anahtarlık Yapımı

Amigurumi Ahtapot Yapımı – Ahtapot Anahtarlık Yapılışı

Örgü Çilek Anahtarlık Yapımı

https://youtu.be/hNQPoeyqju0

Amigurumi Uğur Böceği Anahtarlık Yapılışı

Tığ İşi Çanta Yapımı

 

Örgü Bere Anahtarlık Yapımı

Tığ İşi Emoji Anahtarlık Modeli

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Örgü tavşan çıngırak yapımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.