Kelebekli Yazlık Bebek Patik modeli

tarafından
165
Kelebekli Yazlık Bebek Patik modeli

Kelebekli Yazlık Patik modeli

Merhaba hanımlar, yine dünyadaki en değerli varlıklarımız olan bebeklerimiz için örebileceğiniz bir konuda sizlerle buluşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu günki makalemiz de Kelebekli yazlık bebek patiği nasıl yapılır hep beraber öğreneceğiz. Sitemizde daha önce kışlık için kullanılabilecek bir çok bebek patiği örneklerini paylaşmıştık, ancak yaz günlerinde hem çocuğumuzun ayağı pişmesin hemde serin olsun istiyoruz. Tabiki bununla birlikte bebeklerinizin ayağına giydireceğiniz bu patiklerle hoş ve şık bir görünüme sahip olacaklar.

Kelebekli Yazlık Patik modelini özellikle kız bebekler için istediğiniz renkte yapabilirsiniz. Erkek bebekler için yapmak isterseniz üzerine koyacağınız kelebek yerine farklı bir figür uygulayabilirsiniz.

Aşağıdaki detaylı anlatımı bulunan videoda kelebekli yazlık patik yapılışını istifadenize sunuyoruz. Dilerseniz kız ve erkek bebekleriniz için örebilir, isterseniz çevrenizdeki akraba, dost veya komşularınıza hediye edebilirsiniz. Ayrıca evinize katkı sağlaması için bu güzel modeli örerek satış gerçekleştirebilirsiniz. Evlenmeyi planlayan kızlar için ise çeyizlerine koyabilirler, bebekleri olduğunda patikleri hazır olur.

Modeli uygulamak isteyen hanımlara şimdiden kolay gelsin..

Kelebekli Yazlık Patik modeli Video Anlatımı

Bir önceki yazımız olan Yazlık Örgü Büstiyer Modelleri - Tığ işi örgü büstiyerler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.