Gelin Damat Lif Modelleri

tarafından
79
Gelin Damat Lif Modelleri

Gelin Damat Lif Modelleri

Kızların en büyük hedefi ve hayali hiç şüphesiz Evlilik’tir, bu sebepten çeyizlerinin hep en güzeli olmasını isterler.En Güzel Gelin Damat Lif Modelleri ile kızlarınızın çeyizlerini süsleyebilir onların mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.Bu lif modelleri arasında dilerseniz el ögrü dilerseniz tığ işi olarak yapabileceğiniz bir çok seçenek mevcut.

El yapımı olan lifler genel itibari ile banyo için kullanılır. Sitemizin arama buyoununu kullanarak diğer lif modellerine göz atabilirsiniz. Gelin Damat Lif Modelleri üzerinde gelin ve damat resmi yapılıyor ve tamamlandığında gerçekten çok hoş görünüyor, sizler için aşağıda galeri şeklinde hazırlamış olduğumuz Gelin Damat Lif Modelleri’ni inceleyip dilediğiniz modeli yapabilirsiniz.

Gelin hep beraber Tığ işi Gelin Damat Lif Modelleri‘ni inceleyelim.

Gelin Damat Lif Modelleri

Yukarıdaki görmüş olduğunuz lif modelleri el emeği göz nuru olarak tığ işi ile örülmüş olup bu örnekleri hazırlayan arkadaşlara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sitemizde yayınladığımız tüm materyaller gibi bu modelde görsel olarak eklenmiştir, Örneklere bakarak sizlerde fikir edinebilirsiniz. Artık kızlarınızın çeyiz bohçalarını bu güzel modellerle süsleyebilirsiniz. Şimdiden yapmak isteyen hanımlara kolay gelsin.

 

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Pepe örgü Modeli adlı konumuzu ziyaret etmenizi öneririz

Bir önceki yazımız olan 2019 Örgü Boyunluk Atkı modeli  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.