En yeni bebek örgü zıbın modelleri

tarafından
119
En yeni bebek örgü zıbın modelleri

Merhaba hanımlar, herkesin beğeneceği umduğumuz örgü zıbın modelleri ile yapılışını sizler için yayınlıyoruz. Dilediğiniz renk tonlarında örgü zıbınları örebilirsiniz. Sizler için rahat ve pratik bir şekilde örebilmeniz için yapılışını anlatırken bir çok resimle desteklediğimiz örgü zıbın modelleri tatlımı tatlı.

Dilerseniz örgü zıbın modellerini çocuklarınız için dilerseniz hediye edebilir veya aile bütçenize katkıda bulunması açısından satış yapabilirsiniz. Örgü zıbın modellerinin şemasını aşağıdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Özellikle kış aylarında dünya tatlısı olan bebeklerimizi sıcak tutması için ördüğümüz örgü zıbın modelleri bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Ev ortamını her ne kadar sıcak tutsakta yeni dünyaya gelen bebeklerimizin sistem mekanizması bir çok hastalığa bağımlılık kazanmadığından dolayı kış aylarında çabucak hastalanabilirler. Bebeklerimiz hastalandığında da onların hasta olması ve öksürüp ateşi vs çıkması bizleri derinden üzecektir.

Kız ve erkek bebekler için örebileceğiniz örgü zıbın modelleri kızlar için pembe,lila,pudra,mor,turuncu,beyaz vs gibi renlerden örebilirsiniz. Erkek bebekler için ise mavi,sarı,lacivert,yeşil,gri,krem,siyah vs gibi renk tonlarını kullanabilirsiniz. Tabi genel itibari ile bebeklerinizin kullanmış olduğu elbise renk tonlarına kombine olarak uygulayabilirsiniz.

En yeni ve en güzel örgü zıbın modellerini şiş ile örebilir ve dilediğiniz renk ip kullanabilirsiniz. Örgü ipleri kullanarak yapacağınız model ile hem daha ucuza hemde kendi emeğinizi bebeklerinizin üzerinde görmeniz sizleri dahada mutlu edecektir. Öreceğiniz zıbınları yaparken kullanacağınız ipin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz, bebek sağlığı için önemli olması açısından kimyasal olmayan ve uzun ömürlü olabilecek kaliteli ipler kullanmalısınız. Ayrıca örgü zıbınları örerek yapmanız diğer piyasadaki hazır zıbınlardan daha hem dağa sağlıklı hemde daha kullanışlı olacaktır. Zıbınları örerken dilediğiniz gibi süsleme yapabilirsiniz, isterseniz düğme dikebilir dilerseniz dantel süsleme, ponpon, kurdele vs gibi bir çok konbin yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Penye ip örgü bebek sepeti modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.