En çok sipariş alan iğne oyası modeli

tarafından
90
En çok sipariş alan iğne oyası modeli

Merhaba hanımlar, günümüzde geçim ve hayat pahalılığı nedeniyle evine katkıda bulunmak isteyen ve marifetini,becerisini kullanabilecek hanımlar sizler için bugün en çok sipariş alan iğne oyası modelini tanıtacağız.

Bu model bir çok kişi tarafından sipariş ediliyor. Sizler de bu modeli örüp evinize katkıda bulunabilirsiniz, müşterileriniz emin olun bu modelden memnun kalacaklar ve siparişlerinizi yetiştiremiyeceksiniz.
İğne oyası kimi hanımlar için zor olsada bilenler için kolaydır, eğer bilmiyorsanız öğrenmenizi şiddetle öneriririz. Malum iğne oyası modeli seveni etrafınızda bir çok bayan vardır.
Örneğimize başlamadan evvel, yapacağımız model yazmanın kenarına zürafa ile başlıyoruz. Kullanacağınız renkler içerisinde bir çok renk yani rengarenk olması dahada bir hava katacaktır. Ancak dilerseiniz tek örnek olarakta tamamlayabilirsiniz.
İğne oyası modeli bir çok alanda kullanılmaktadır, isterseniz yazma kenarı, peçete kenarları, çeyizlik kenarları, mutfak havluları gibi alanlarda değerlendirebilirsiniz.
Modeli yapmak isteyen hanımlara şimdiden kolay gelsin. Ayrıca video da emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

En çok sipariş alan iğne oyası modeli video anlatım

Bir önceki yazımız olan Çeyizlik iğne oyası havlu kenarı modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.