Elle örülen Bebek Battaniyesi yapılışı

tarafından
80
Elle örülen Bebek Battaniyesi yapılışı

Merhaba bayanlar hayırlı ve huzurlu günler diliyoruz. Malum kış ayları yaklaştı ve bu yaklaşan kış günlerinde en çok hastalanan şüphesiz çocuklarımız oluyor. Bizler de o minik yavrularımız üşümesin diye  Elle Örülen Bebek Battaniyesi Yapılışı Video Anlatımını sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Hem yapımı kolay, hem yumşacık puf puf.

Elle örülen battaniye

Öncelikle hiçbir şey kullanmadan ne tığ nede şiş hiçbirşey gerektirmeyen ve sadece ellerinizle yapabileceğiniz bu güzel Bebek battaniyesi ellerimizle ilmek geçirme mantığıyla yapıyoruz.

Tabiki sadece battaniye değil dilerseniz şal olarak kullanabilirsiniz dilerseniz dizlerinizin üşümemesi için diz battaniyesi şeklinde pratik kullanıma sahiptir. Kış aylarında bu güzel battaniye ile içinizi ısıtabilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz renk’ten örebileceğiniz modelimizi, klasik kız çocukları için pembe erkek çocukları için mavi kullanabilirsiniz. Hem sizler kullanabileceğiniz gibi yakınlarınızdan doğum yapan veya bebeği olan sevdiklerinizede hediye ederek onları sevindirebilirsiniz. Daha fazla uzatmadan dilerseniz hemen aşağıdaki videoyu izleyerek canlı canlı nasıl yapıldığını anlatımlı olarak görebilirsiniz.

Elle örülen bebek battaniyesi

Bir önceki yazımız olan 2019 Kar Tanesi bot patik yapımı adlı konumuzu ziyaret etmenizi öneririz

Bu videoyu hazırlayan Pratik Yazara Elle Örülen Bebek Battaniyesi Anlatımlı Yapımı Videosu ayrıca çok teşekkür ederiz.

 

Bir önceki yazımız olan Kapşonlu Tığ İşi Denizci Yeleği Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.