Çeyizlik iğne oyası havlu kenarı modelleri

tarafından
47
Çeyizlik iğne oyası havlu kenarı modelleri

Hayatımız’daki en değerli varlık çocuklarımız bir gün büyüyüp evlenecek yaşa geliyorlar ve onlar için bohçalarını evlenmeden önce hazırlamaya başlıyoruz ve çeyizlik içerisinde en güzel model ve örneklerin olmasını istiyoruz.

Bizler de evlenecek olan genç kızlarımız için birbirinden güzel çeyizlik iğne oyası havlu kenarlarını sizler için hazırladık ve toplamda 20 adet havlu kenarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Çeyizlerin içerisini süsleyecek olan bu havlu kenarlarının yanısıra, çeyizlerin içerisinde el işleri, salon takımı, başörtüler vs vs gibi bir çok modeller olduğundan dolayı onlarıda sitemizde zaman zaman paylaşıyoruz, bu sebepten sitemizde arama butonundan dilediğiniz modeli yazarak bulabilirsiniz.

 

Bir çok model olduğundan dolayı bazı hanımlar çeyizlik havlu model ararken gerçekten zorluk çekiyorlar. Orgumoda.com olarak bizlerde sizler için bir çok örneği bir araya topladık. Örneklerimizin hepsi iğne oyası ile modellenmiş, eğer iğne oyası yapmayı biliyorsanız bu modeller tamda sizler için diyebiliriz.

Sitemizde bulunan diğer iğne oyası modellerini ziyaret edip onlarıda inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Yapımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.