2019 Kar tanesi bot patik yapımı

tarafından
68
2019 Kar tanesi bot patik yapımı

Aile muhabbetiniz daim, haneniz bereketli ve huzurlu olması temennisiyle

Bu makalede yine çok dikkat çekici ve hoş  2019 patik modelleri içerisinde yer alacak, harika bir görünüme sahip olan 2019 Çeyizlik Kar Tanesi Bot Patik Yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunmak istedik. Orgu Moda olarak cidden çok beğendik, diğer bir ayrıcalığı ve güzel yanıda tığ işi. Çeyizlerinizi süsleyecek güzel örgülerden birisi olacaktır.

Bir çok yerde beğenisini toplamış 2019 Patik Modelleri Çeyizlik Kar Tanesi Bot Patik Yapımında renk tonlamalarında ana renk beyaz olarak seçilmiş, Malumunuz beyaz renk kar tanelerini hatırlatıyor,  gayet şık ve hoş olmuş. Ancak farklı renkleri beğenen yada farklı renkler ile daha hoş duracağına inanan takipçilerimiz farklı renk tonlarındada yapabilirler. Bu patik modelinin yapımı gayet kolay olduğu gibi birde sizler için aşağıdan an ve an nasıl yapıldığını izleyebileceğiniz videoyuda ekledik. Bu güzel modeli yapmayı düşünen hanımlarımıza şimdiden kolaylıklar diliyoruz.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? şeklinde hazırlamış oldukları bu video içinde kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

 

2019 Patik Modelleri Çeyizlik Kar Tanesi Bot Patik Yapımı Video Anlatımı

Bir önceki yazımız olan Çeyizlik parmaksız eldiven yapılışı - Türkçe video anlatımlı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.