2019 Çeyizlik iğne Oyası Modelleri

tarafından
64
2019 Çeyizlik iğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar, En güzel 2019 iğne oyası modellerini bir arada toplayıp sizlerin istifadesine sunduk. İğne oyaları her ne kadar zor olsada marifetli ellerin değmesiyle çok harika modeller çıkıyor. Özellikle evlenme çağında genç kızınız varsa çeyizlerinin vazgeçilmezi olacaktır. Her ne kadar ifade ettiğimiz gibi zor model olsada öğrenenlerin sayısı oldukça fazla, o yüzden şu an bu yazıyı okuyan takipçilerimize tavsiyemiz sizde yapabilirsiniz 😉

Bu makalemiz de 2019 yılı dahil son zamanlarda en çok beğenilen iğne oyası modellerinden bahsedeceğiz. Özellikle yazmalar da gördüğümüz bu modeller şimdiler de ise fularların uçlarında bile görmekteyiz.  Büyük bir şekilde yapılan fular uçları dikka çektiği kadarda göz alıcı olduğunu söyleyebiliriz. Sizde iğne oyası öğrenerek hemen fularlarınızın uçlarını süsleyebilirsiniz.

İğne oyası sadece bu kadar modeldemi kullanılıyor dersek gerçekten küçümsemiş oluruz, genç kızların hayalini süsleyen çeyizlerine dilerseniz havlu kenarını süsleyerek çeyizlerini zenginleştirebilirsiniz.

Küçük havlu kenarı iğne oyaları bir çok kişi tarafından vazgeçilmez. Yine aynı şekilde çeyizlerde bulunan dantellerde de iğne oyasını görmek mümkün. Bununla birlikte oda takımlarında bulunan pikelerin kenarlarında, yatak örtülerinde nakış nakış iğne oyası bulunuyor. Yada salonumuzda bulunan takımlarda kombin olan sehpa örtülerinde,vitrinlerde aklınıza gelecek bir çok alanda evlerinizi ve çeyizlerini süslediğini söyleyebiliriz.

İğne oyası modelleri her renkten cıvıl cıvıl olarak beğeninize göre bir çok model mevcut. Ancak iğne oyası modelleriyle uğraşan kişiler tarafından sanırım en çok kullanılan ve dikkat çeken fiyonklu iğne oyaları diyebiliriz. Hatta ve hatta Namazlıkların bile uçlarında görmek mümkün. Ufak inci boncuklarla yapılan boncuklu iğne oyaları, göz alıcı pullu iğne oyaları ve yine 2019 yılı itibariyle moda olan püsküllü iğne oyaları en gözde modeller. Sitemiz de bir çok iğne oyası modelini bulmanız mümkün.

Son olarak iğne oyasından 3 boyutlu çiçekler ve kolyeler de yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan Yarım Kalpli iğne Oyası Modeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.