Yeni Kalbimin yarısı iğne oyası modeli

kalbimin yarisi igne oyasi modeli

Kalbimin yarısı iğne oyası modeli

İğne oyası modeli seven bayanlar için son hız iğne oyası modeli paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizler için Kalbimin Yarısı İğne Oyası Modelini videolu anlatımlı olarak istifadenize sunuyoruz. Dilerseniz modeli kendiniz için, hediyelik olarak yada aile bütçenize katkı sağlamak amaçlı siparişlerinizin artması için yapabilirsiniz.

İğne oyası her ne kadar zor olsada çok mükemmel modellerin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Ayrıca emek el emeği gerektiren modellerin değerleri hiç kaybolmuyor desek yeridir. Bu modelde yazmanızın kenarlarına pimirikler yaparak yaprak yapıp aynı şekilde tekrar ediyorsunuz.

İğne oyası kimileri için vazgeçilmezdir, bu güzel modelleri seven hanımlar için gayet şık ve güzel bir oya tarifi olduğunu düşünüyoruz.

Ancak iğne oyası yapmayı bilmeyen hanımlar videoları izleyerek eminim daha hızlı öğrenebileceklerdir. Ayrıca bu güzel modeli dilerseniz yeni doğan bebekler için ağız silme mendili olarak tabir ettiğimiz mendillerin kenarlarına uygulayabilirsiniz.

Örnek olarak kız bebeğiniz var ise pembe renklerle erkek bebek evladına sahip iseniz mavi renklerle etrafını dönebilirsiniz, böyle olursa hem şık hemde göz zevkinede hitap etmiş olur. Yine örnek olarak çok büyük kalbimin yarısı iğne oyası modeli sevmeyenler için havlularınızın kenarlarında bu harika iğne oyası modelini uygulamanız mümkün.

Detaylı olarak aşağıdaki video’dan modeli öğrenebilirsiniz

iyi seyirler…

Kalbimin yarısı iğne oyası modeli video anlatım

Bir önceki yazımız olan Yepyeni 50 adet iğne oyası modelleri başlıklı makalemizde 50 adet iğne oyası, motifli iğne oyaları ve osmanlı motifli iğne oyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir