Yarım Kalpli iğne Oyası Modeli

Yarım Kalpli Çok Güzel İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Yarım Kalpli iğne Oyası Modeli Yapılışı

El işiyle uğraşan hanımlar için en çok kullanılan kalpli motifler oluyor. İğne oyası modelleri arasında oyaların yarım kalpli iğne oyası modelleri çok güzel duruyor.

Bu modelimizi bebek örgülerin de,yetişkinlerde,havlu kenarlarında ve yazmalarda kullanabilirsiniz. Aşağıda videosunu izleyeceğiniz modelimizi ayrıca youtubeye yükleyen hanfendiye ayrıca teşekkür ediyoruz. Videoyu incelediğimiz de her bir kalp için farklı renk oya ipi kullanılmış.

Sitemiz de yer vermiş olduğumuz diğer iğne oyaları modellerini merak edenler için ilgili linkten meraklarını giderebilirler ve birbirinden farklı modellerle ufkunuzu açabilirsiniz. İlerleyen zamanlar da daha fazla iğne oyası modellerine yer vereceğimiz kategorimizi her gün kontrol ederek farklı modeller bulabilirsiniz.

İğne oyası daha önce çok zor bir model olarak bilinirdi ancak şu an bu modeli bilmeyen sanırım çok az kişi kalmıştır diye düşünüyoruz. Sosyal medyaların yanısıra Youtube gibi video paylaşım ağlarından her türlü modeli bulup detaylı anlatıma anında ulaşılınabiliyor.

Yarım kalpli iğne oyası modeline aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yarım Kalpli İğne Oyası Modeli Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Minik Çiçekler İğne Oyası Yazma Kenarı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir