Kulaklı Kapüşonlu Bebek Hırkası Yapımı

Hayatımızdaki bizleri en mutlu eden ve bizler için en değerli şeyler ne diyecek olsak sanırım herkes ailem ve çocuklarım diyecektir. Doğduklarında ne kadarda mutlu olduğumuzu bir hatırlayalım. Bizler için bu kadar önemli olan çocuklarımızın hasta olduklarındada ne kadar üzülüyoruz, onlar öksürdükçe ve ateşi çıktıkça bizimde canımızdan can gidiyor sanki. işte bizde kış ayları yaklaşmışken bu değerli varlıklarımız olan çocuklarımız için , Selanik Modeli Kapüşonlu Bebek Hırkası Yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Bu modelimizi yaparak hep soğuk kış günlerinde bebeklerimiz sıcak ve şık olacaklar.

kapşonlu bebek hırkası, kapşonlu bebek hırkası yapımı, 2019 kapşonlu bebek hırkası, kapşonlu bebek hırkası modelleri

Kapüşonlu Bebek Hırkası Yapımında kullanacağınız malzemeler, 4 mm şiş ve bebe yünü ip. Kulaklı Kapüşonlu bebek hırkası modeli, 6- 1,5 yaş arası bebeklerinize örebilirsiniz. Dilerseniz kapşonlu kısmını yapmayabilirsiniz tamamen isteğe bağlıdır. Eli alışık olanlar için kolay bir model, bu modeli bizimle paylaşan Sevil Örgüye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Modelimiz bittikten sonra dilerseniz ponponlarla yada zevkinize göre farklı süslemeler yapabilirsiniz. Bu modelimizi yapmak isteyen hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyoruz.

Selanik Modeli Kapüşonlu Bebek Hırkası Yapımı Video Anlatımı

Bir önceki yazımız olan Elle örülen Bebek Battaniyesi yapılışı başlıklı makalemizde 2019 bebek battaniyeleri, elle örülen battaniyeler ve elle örülmüş bebek battaniyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir