İğne Oyası Kırmızı Sümbül Modeli Yapımı

iğne oyası kırmızı sümbül modeli

Merhaba hanımlar, ailenizden huzur,hanenizden bereket hiç eksik olmasın. Bugün sizlerle özellikle iğne oyası  sümbül modeli yapılışını hepberaber incelemek istiyoruz. Farklı ve çeşitleri işlemek isteyenlerin özellikle bu modeli incelemesini şiddetle tavsiye ediyorum. Modelin kendisi kadar yapılışınında hoş olduğunu düşündüğümüz bu İğne Oyası Kırmızı Sümbül Modeli Yapımını aşağıdaki videodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz

2019 oya çeşitleri olarak farklılık anlamında ve üzerinizde görenlere hayranlık bırakacak bu model ile sizde zorlamadan bitirirsiniz diye umuyorum, şimdiden elinize,yüreğinize ve emeğinize sağlık.

 

Bir önceki yazımızda 2019 Çeyizlik iğne Oyası Modelleri paylaşmıştık dilerseniz inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte bir çok modeli siz takipçilerimiz için sitemizde paylaşmaya çalışıyoruz. Arzu veya istekleriniz için aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

Youtube Kanalında İğne Oyası Kırmızı Sümbül Nasıl Yapılır? videosunu paylaşıp detaylı bir şekilde anlattıkları için ayrıca hanfendiye teşekkür ediyorum.

İğne Oyası Kırmızı Sümbül Modeli Yapımı Videosu

Bir önceki yazımız olan 2019 Çeyizlik iğne Oyası Modelleri başlıklı makalemizde 2018 iğne oyaları, 2019 Çeyizlik iğne Oyası Modelleri ve havlu kenarı iğne oyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir