2019 – 2020 Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı

2019 - 2020 Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı

Lif Modelleri

Merhaba hanımlar birbirinden güzel şık,farklı örgü lif modellerini bir arada istifadeniz sunuyoruz Çeyizlik, çiçekli, uzun, kare, yuvarlak tarzı bir çok seçenek ve farklı modeller ile dilediğinizi örebilirsiniz ve aşağıda sunmuş olduğumuz resimlerden inceleme şansı bulabilirsiniz. Tabi burda hangi alanda kullanacaksanız ona göre seçim yapmalısınız. Sitemizde bir çok modele yer verdiğimiz gibi yeni modelleri de paylaşmaya gayret gösteriyoruz, bununla birlikte en çok dikkat ettiğimiz konuda bir çok makale içerisinde nasıl yapıldığına dair resim,inceleme veya video paylaşıyor olmamızdır.

Bir çok yüzyıldır geçmişten günümüze gelen lif modelleri genel de banyo kesesi olarak kullanılmaktadır. Yeni örgü yapmaya başlayanlar, çeyizi için yapmak isteyenler, hediye olarak örenler veya ailesine katkı sağlamak isteyenler için yararlı olduğunu düşündüğümüzden dolayı sizler için en iyisini paylaşmaya gayret gösteriyoruz

Lif Modelleri ve Yapılışları

Lif modellerinin bir çok modelini sitemiz de gerek anlatım gerek ise videolu şekilde bulabilirsiniz. Her bir model için ayrı ayrı anlatım sunmaya çalışsakta bazen toplu şekilde sunuyoruz. Orgu kategorisinde herkesin yapabileceği, ister bu alanda uzman olsun ister acemi olsun kolay bir şekilde anlatımlar sunmaya çalışıyoruz. Bundan sebepten dolayı kolay örnek yada zor örnek arayanların hepsine hitap etmesini sağlıyoruz. Düzenli olarak sitemiz de paylaşmaya devam edeceğiz.

Görünümlerine Göre Lif Örnekleri

Lif örnekleri tabiki bir çok model mevcut,görünümlerine göre hepsinin yapılışı farklı. Uzun,yuvarlak,kare şeklinde bir çok seçenek mevcut, bu tamamen sizin isteğinize bağlı olarak örebilirsiniz. Kimi bayanlar küçük modelleri seçerken kimileri uzun örnekleri seçebilir, zevk ve tercih meselesidir. Sitemiz de paylaşılan videoların hiç biri tarafımızdan çekilmemiştir, örgücü bayanların kaliteli videoları paylaşılır, ancak makaleler ve içerikler tarafımızdan hazırlanır.

En Çok Yapılan Lif Modelleri

İşte en çok hanımların merak ettiği konulardan biriside tam olarak budur. Sorumuzun cevabına gelecek olursak tabiki genç kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri rağbet görmektedir. Her genç kızın rüyasını süsleyen evlilik için vazgeçilmez olan çeyizlerde olmazsa olmazlardan biriside lif modelleridir. Bunun içindirki çeyizlerinde en güzel örnekler bulunması için genç kızlarımız, annelerimiz arayış içerisindedirler. Bizlerde takipçilerimiz sizlere kolaylık olması adına bu modelleri bir arada topladık. Çeyizlik lif modellerinin yanısıra diğer en çok dikkat çeken ve beğeni gören modeller arasın da çiçekli, yuvarlak, kare, fırfırlı, papatya modelleri yanısıra pratik ve kolay olan modeller de rağbet görüyor.

Örgü Lifler Nasıl Yapılır ve Neler Kullanılır?

Bu sorumuzun cevabına gelecek olursak örgü lifler yün lif ipleri ve tığ ile şiş kullanılarak yapılıyor. Fakat en çok tığ işi ile yapılan modeller mevcuttur. Lif örmeyle alakalı anlatımlarda sitemizde Örgü sayfasın da mevcuttur, göz atmanızı öneriyoruz.

Sürekli olarak güncellemeye gayret gösterdiğimiz sayfamızdan diğer modellerimizi güncel olarak sitemizi takip etmeniz sayesinde sizlerde bir çok modeli değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fare Dişi Kapsonlu Hırka Modeli başlıklı makalemizde 2019 bebek hırka modeli, fare dişi hırka modeli ve fare dişi kapüşonlu hırka hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir